FOTOWOLTAIKA

  Własna elektrownia fotowoltaiczna to opłacalna inwestycja w bezpieczną i sprawdzoną technologię zapewniającą długoletnią i bezobsługową pracę.

  Nasze instalacje wytwarzają energię przez cały rok, a darmowy prąd płynie zawsze wówczas gdy wstaje słońce.

  Przy instalacji dobranej odpowiednio do Twojego zapotrzebowania na energię, możesz zapomnieć o rosnących rachunkach za prąd na kolejne lata.

  Korzystając dodatkowo z dotacji „Mój Prąd” oraz ulgi termomodernizacyjnej przy rozliczeniu PIT możesz spodziewać się zwrotu od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych dla swojej przydomowej instalacji.

  Z

  doradztwo

  Z

  projekt

  Z

  montaż

  Z

  serwis

  KLIMATYZACJA

  Klimatyzacja stała się w naszym otoczeniu i klimacie standardem, a przystępne koszty instalacji pozwalają nam cieszyć się przyjemnym chłodem w naszych domach oraz miejscach pracy.

  Wybór odpowiedniego sprzętu jest niezwykle istotny, pozwoli nam na zachowanie komfortu w różnych warunkach i temperaturach. Decydując się na współpracę z PROFtechnik otrzymują Państwo fachowe doradztwo, pomoc w doborze jednostki, jej umiejscowienia oraz instalację dokonaną przez profesjonalny zespół naszych inżynierów.

  Posiadamy wszystkie certyfikaty pozwalające na montaż oraz serwis klimatyzacji.

  klimatyzacja domowa radom

  Dla domu

  klimatyzacja dla firm radom

  Dla firm

  Z

  dobór urządzenia

  Z

  instalacja

  Z

  serwis

  POWIETRZNE POMPY CIEPŁA

  Czy wiesz, że zewnętrzne powietrze może zostać wykorzystane do ogrzewania Twojego domu i ciepłej wody użytkowej nawet podczas ujemnych temperatur?

  Powietrzna pompa ciepła pozwala zamienić energię znajdującą się w powietrzu, na zewnątrz naszego budynku i wykorzystać ją do ogrzania Twojego domu/firmy. Instalując pompę ciepła nie musisz się martwić o dodatkowe koszta zewnętrznych przyłączy, takich jak instalacja gazowa, a wysoka wydajność i niskie zużycie energii elektrycznej poprawią komfort Twojego życia!

  W kombinacji z odpowiednio dobraną instalacją fotowoltaiczną Twój dom staje się niezależny od zewnętrznych dostawców energii, a Ty możesz cieszyć się z darmowego prądu oraz ogrzewania.